O nas

i-Petrol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2012 roku. Przez ostatnie lata uzyskaliśmy zaufanie klientów dzięki współpracy na terenie kraju i za granicą. Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze pozwalające nam na udzielenie kompleksowych usług związanych z eksploatacją produktów rafinacji naftowej, węgla oraz surowców chemicznych.

W roku 2017 uzyskaliśmy certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) na badanie paliw płynnych, olejów technologicznych, olejów rzepakowych oraz pobieranie próbek.

Najbardziej istotnym elementem w prowadzeniu naszej działalności jest wiedza. Dzielimy się naszym doświadczeniem i przekazujemy praktyczne rady w zakresie eksploatacji paliw, produktów naftowych oraz węgla.

Dzięki daleko idącej współpracy ze specjalistami z pokrewnych branż proponujemy gotowe rozwiązania systemu zabezpieczającego jakość na każdym etapie dystrybucji.

Naszą misją jest aktywne wspieranie działalności naszych kontrahentów w osiągnięciu sukcesu. Chcemy współuczestniczyć w strategii pozwalającej wzmocnić ich pozycję w branży.

i-Petrol, to specjalistyczna firma działająca na rzecz ochrony jakości paliw, rozumianej w bardzo szerokim zakresie. Jako istotny element uwzględniamy także działania na rzecz ekologii będącej miarą świadomości każdej firmy. Nasze doświadczenia i narzędzia, którymi dysponujemy zapewniają najwłaściwsze wykorzystanie Twojego potencjału.

i-Petrol to przede wszystkim:

  • nowatorskie narzędzia zarządzania jakością produktów i usług
  • nowoczesne akredytowane laboratorium badań produktów naftowych i węgla
  • bezpieczeństwo spełnienia wymagań prawnych
  • kanał doradczy i konsultacyjny.
  • źródło informacji w zakresie ochrony środowiska i jakości produktów naftowych
  • umocnienie wizerunku lidera w dystrybucji paliw oraz węgla
  • zwiększenie świadomości personelu oraz możliwość pogłębiania wiedzy

Z naszymi partnerami prowadzimy kompleksową współpracę, począwszy od miejscowej oceny i monitoringu jakości oferowanych paliw po badania laboratoryjne. Przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa w zakresie odpowiedzialności. Odpowiadamy na istotne pytania z zakresu eksploatacji i pomagamy rozwiązywać zaistniałe problemy.

Chcemy, by zagadnienia związane z produktami naftowymi nie stanowiły dla Ciebie tajemnic.

Zapraszając do współpracy, oferujemy Ci nasze usługi.